X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

خاطرات یک پزشک سابق زندان

یک پزشک از گوشه ای از این سرزمین.

شب نشینی با کروات

...شب نشینی با کراوات در محفل آخرت!

۱۳۹۴/۶/۲۵


هر موقع به اعلامیه های ترحیم نگاه میکنم بویژه در مورد کسانی که میشناسم، این سوال برایم پیش می آید که این همه تفاوت قبل و بعد از مرگ  در ظاهر این گرامیان از دست رفته برای چیست؟


ظاهرا بستگان بسیاری از افراد متوفی به این نتیجه رسیده اند که بهتر است عزیزانشان در محفل آخرت با لباسهای رسمی و کاملا مجلسی حاضر شوند و به همین دلیل  بسیاری از عکس هایی که که در اعلامیه های ترحیم میبینیم با کراوات است!


فقط دو موضوع مانده که از برایم جای سوال دارد و پاسخ روشنی برای آن ندارم، نخست آنکه چرا این عزیزان از دست رفته در دوران حیات خود با چنین نمود شکیل و فاخری ظاهر نمی شوند و همه چیز را برای آن دنیا گذاشته اند؟


دویم آنکه چرا مقامات زندگان کراواتی را بر نمی تابند ولی با مردگان کراواتی مشکلی ندارند؟!

تاریخ ارسال: شنبه 28 شهریور 1394 ساعت 16:33 | نویسنده: پزشک زندان | چاپ مطلب 11 نظر

شبکه های اجتماعی

..قهر بر سر ریمو شدن!

۱۳۹۴/۶/۲۲


یکی از همکاران تعریف میکرد که این شبکه های اجتماعی چه بلایی شده و افتاده به جان خانواده ها.


ظاهرا عروس خانواده با گذاشتن مطلبی در یک گروه خانوادگی، باعث رنجش مادر شوهرش شده است  و او هم عروس خانم خود را از گروه برداشته ( بقول خودش ریمو کرده) ، و عروس خانم هم از اینکه او را از گروه بیرون کرده اند بسیار رنجیده خاطر گردیده و با کل اعضای خانواده شوهرش قهر نموده است و در ضمن با همسر خود هم بشدت درگیر است تا او هم به حمایت از وی از گروه خارج شود!


بلبشویی بزرگ به راه افتاده که نگو و نپرس ، حالا باید یک کسی یک شبکه مجازی دیگر راه بیندازد تا در گروه جدید همه را آشتی دهد ، البته اگر امکان پذیر باشد و کار از کار نگذشته باشد!

تاریخ ارسال: یکشنبه 22 شهریور 1394 ساعت 15:03 | نویسنده: پزشک زندان | چاپ مطلب 2 نظر